7Sin
بنیاد ICDL از شبکه 2 سیما
روز ICDL
آزمون های جاری
آزمون های آتی
افتخارات
مسابقه برترین عملکرد


تبریک سال جدید

نوروز باطراوت در راه است. این تحول زیبای خلقت فرصتی است برای سپاس از پروردگار عالمیان برای همه نعمتهای بیکرانش که نصیب بندگانش می نماید. فرا رسیدن سال نو را خدمت شما و خانواده محترم تبریک عرض نموده و سالی سرشار از بهروزی و موفقیت برایتان از پروردگار منان خواهانم.

تعداد بازدید: 62

ادامه مطلب ...

رونمایی از دو کتاب و نرم افزار آزمون ATS

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ در ششمین همایش سراسری سالیانه بنیاد ICDL ایران که روز چهارشنبه 27 بهمن 95 در مدرسه دارالفنون برگزار گردید، از دو کتاب و یک نرم افزار آزمون رونمایی شد.

تعداد بازدید: 205

ادامه مطلب ...

پیش بینی 80 میلیون نفر- ساعت اموزش ضمن خدمت برای سال آینده

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از خبرگزاری پانا؛ اسفندیار چهاربند صبح امروز چهارشنبه 27 بهمن 95 در ششمین همایش سراسری سالیانه بنیاد ICDL اظهار داشت: ما در حال استقرار پایه های مختلف تحصیلی هستیم که الان به پایه یازدهم در سال تحصیلی آینده رسیده و کتابهای سایر پایه ها هم در حال بازبینی است. ما 550 هزار نفر معلم داریم که این تعداد به شدت نیازمند بازآموزی با هدف توانمندسازی هستند تا بتوانند به پدیده های روز پاسخ مناسب بدهند.

تعداد بازدید: 148

ادامه مطلب ...

استفاده از تکنولوژی لازم است، اما مرعوب تکنولوژی نباید شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، به نقل از خبرگزاری پانا؛ حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان امروز چهارشنبه 27 بهمن 95 در ششمین همایش سراسری سالیانه بنیاد ICDL با اشاره به اهمیت تکنولوژی در تعلیم و تربیت امروز اظهار داشت: آنچه ما را امروز وادار می کند به حوزه تکنولوژی های جدید و سواد رسانه ای توجه کنیم نیازهای ماست. ما باید فرزندانمان را برای زمان خودشان تربیت کنیم .حضرت علی (ع) می فرمایند" جامعه ای خوشبخت می شود که فرزندانش را برای فردا تربیت کند."

تعداد بازدید: 76

ادامه مطلب ...

معرفی بنیاد ICDL ایران از شبکه 2 سیما

به گزارش روابط عمومی بنیاد ICDL ایران، برنامه تلویزیونی سازمان پژوهش و برنامه ریزی کشور با عنوان «نقطه، سَرِخَط » و با موضوع شبکه های مجازی و معرفی بنیاد ICDL ایران، ساعت 18:15دقیقه روز پنجشنبه دوم دی ماه از شبکه 2 سیما پخش شد.

تعداد بازدید: 449

ادامه مطلب ...ورود به سایت
نام کاربری:  
رمز ورود:  
منوی اصلی
آمار سایت
تعداد بازديد: 1507850
کاربران آنلاین: 60


تمام حقوق این سایت برای بنیاد ICDL ایران محفوظ است.گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر(ICDL)، نام ها و نشان های تجاری متعلق به بنیاد ECDL/ICDL می باشد.بنیاد ICDL ایران وابسته به سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش،تنها نماینده رسمی بنیاد ECDL در ایران است.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است

کلیه ی حقوق این سایت متعلق به بنیاد ICDL ایران می باشد
Copyright © 2015 ICDL IRAN
All rights reserved